Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 113 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Czy Europą rządzą durnie?

niedziela, 27 marca 2016 20:46
Skocz do komentarzy

 Czy Europą rządzą durnie?

Dobre pytanie. Codziennie jesteśmy zlewani, bez przesady – zalewani od rana do wieczora relacjami o kolejnych zbrodniach dokonywanych przez pewnych ludzi, którzy wypełniają swój obowiązek wypływający z ich obowiązku religijnego. Tak przynajmniej motywują zabijanie niewinnych ludzi. Dlaczego to jest możliwe? A no dlatego, że są zapraszani do ludzi którzy mieszkają tam gdzie mieszkają, wyznają inną religię, która nakłada na nich obowiązek przyjmować ich z otwartym sercem. Co do religii to należy zastrzec, iż wierzą w tego samego Jedynego Boga, z tą różnicą , że mają obowiązek inaczej oddawać cześć temu samemu Bogu. Tak postanowili przed wiekami twórcy tych różnic. Każdy twórca religii zapewniał, iż jego sposób oddawania tej czci jest prawdziwy. Inne sposoby są błędne i niedobre. Kto odważy się sprzeciwić temu kanonowi ( nienaruszalna zasada wiary) , tego należy zabić. I tak zostało w niektórych rasach, narodach, obszarach globu, które nie zostały poddane bezwzględnej  indoktrynacji  zwanej „ kształtowaniem wartości”.  Postępy  tej indoktrynacji zależały od posiadanej siły oręża na przestrzeni wieków. Dla człowieka umiejącego czytać i słuchać nic odkrywczego nie obwieściłem, prawda?.  Zatem, wiadomo skąd i po co się pojawiło. Nagle obecnie w pewnych regionach świata wyznawcy tej samej ukształtowanej przez wieki religii, pokłócili się między sobą o to, który ich regionalny przywódca religijny miał dłuższą brodę. Spór rozgorzał do tego stopnia, że postanowili zniszczyć wszystko wokół siebie i zabić jak najwięcej adwersarzy - to tacy , którzy  się z nimi w tej zauważonej wyżej sprawie, nie zgadzali. Zabijają dzieci, dziewczyny ze szczególnym upodobaniem, kobiety też  a mężczyznom obcinają głowy – powód szerzej nieznany. Kiedy  miasta i ziemia, która ich żywiła  zamieniły się w popiół, powoli zaczynało brakować obiektów do kontynuacji zaleceń doktryny, poczęli stosując mojżeszowy falowy system przemieszczania się, zapukali u bram Europy. Europa będąc dobrze informowana na bieżąco o tym wszystkim –  zdębiała. Właściwie społeczeństwa poszczególnych państw nie zdębiały, ale przywódcy zdecydowanie tak. 

Oh! Teraz dopiero tęgie umysły przywódców rządzących nami  z naszego „demokratycznego wyboru” ujawniły swoje „wartości”, które pozwolą im opanować sytuację. O niebezpieczeństwie nie ma ani słowa. Nie dostrzegają. Oni mają wokół siebie kordon ochroniarzy, więc zagrożenia nie ma. A społeczeństwo, konkretni ufni ludzie, których wokół żyją miliony. Co z tymi milionami, gdy przybyszom z spopielonej ziemi przyjdzie do głowy realizacja misji wynikającej z ich kanonu. Najpierw zadbają o potrzeby żołądka, następnie o potrzeby wyższego rzędu. Niech jeno ktoś spróbuje im się sprzeciwić. I tak dokładnie już się dzieje w niektórych państwach, gdzie przywódcy okazali się naiwnymi durniami. Najpierw było „serdecznie witamy” a ci, którzy serdecznie nie witali byli określani barbarzyńcami Europy. Gdy wlały się dwa miliony biednych bez ziemi i dachu nad głową  i zaczęli zagospodarowywać ziemię europejską po swojemu, durnowaci przywódcy odkręcili „kota ogonem” wmawiając podejrzliwym europejczykom, ze nie chcą wziąć udziału w ich wyrzuceniu.  Główne skrzypce w tym idiotycznym spektaklu odgrywa pewna dama, której figura dawno powinna znajdować się w gabinecie figur woskowych a nie w świecie realnej polityki.

Ci durnowaci i cyniczni przywódcy nie zrozumieli i nie pojmują w dalszym ciągu , że już pięć lat temu należało przy pomocy poważnego kontygentu wojskowego w ramach ONZ –tu stworzyć enklawy bezpieczeństwa w ich krajach. Dla milionów tych biednych i nieszczęśliwych ludzi. Bo  to są nieszczęśliwi ludzie szukający pomocy. Stworzony system prawa międzynarodowego stworzony przez durniów od dziesiątków lat jest ich - hipokrytów „systemem wartości”.

 

Brama tryumfalna do kompleksu zabytkowego w Palmyrze (Syria) sięgającego historię sprzed dwóch tysięcy lat. Częściowo zniszczony w 2015 r. (zob. niżej)  przez realizatorów swojego kanonu religijnego.

oceń
1
0


czwartek, 23 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  147 315  

O moim forum

Mam nadzieję, że to forum będzie miejscem gdzie wiele osób mających coś do przekazania, zechcą się podzielić z nami czytelnikami. W szczególności zależy mi na społeczności gminy Przodkowo.

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości