Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 113 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Podziękowania

poniedziałek, 21 stycznia 2013 16:26

Na urodziny i z okazji wydania kolejnej ksiązki, żona Henia zainspirowała małe party.


oceń
3
3

komentarze (0) | dodaj komentarz

Uwaga nowość!

sobota, 05 stycznia 2013 15:36


Najnowsze  moje wydanie trzecie - do nabycia w sklepie ogrodniczym w Przodkowie obok ronda oraz w księgarniach kartuskich i Allegro.

Kulisy konfiskaty książki...- wydania drugiego (maj 2012)

Afera związana z konfiskatą mojej ksiązki przekazana została organom ścigania. Finał nastąpi w sądzie. O rozwoju sytuacji będę czytelników informować. Ci, którzy ocenzurowali moją książkę nie przyznają się do tego czynu organom ścigania. Krasnoludki w gminie ocenzurowały ją. Mali śmieszni czwartoligowi politykierzy wiejscy boją się odpowiedzialności. Nie uda im się uniknąć kary.

                                           Oświadczenie !

 Wójt po zapoznaniu się z treścią mojej książki  (maj 2012) pt. „Pomieczyno z dziejów wsi i parafii uznał, że należy skonfiskować cały nakład. Uczynił to rzekomo na zdecydowane veto niejakiego pulpeta. Ci ważniacy  przyznali  sobie prawo cenzurowania opracowania historycznego w demokratycznym państwie. Postanowili dyskryminować mnie za poglądy oparte na Konstytucji RP a wyrażone w tej książce. Dyskryminacja ta skutkowała wstrzymaniem kolportażu tej książki. Jest to rażące naruszenie prawa. Straty poniesione przez wydawcę, czyli Urząd Gminy zdają się ich nie obchodzić, ano zobaczymy. Postanowienia Konstytucji RP są im nieznane.  Zaiste ryzykowne to i śliskie postępowanie " osób publicznych" i  "funkcjonariuszy państwowych" którymi oni  przecież są. Ci osobnicy błędnie oceniają sytuację myśląc, że zablokowanie dotacji gminnej uniemożliwi ukazanie się tej książki. Nic bardziej błędnego.  Publikacja ukaże się  w oryginale i to prędzej niż im się wydaje. Poszerzona zostanie o chronologię wydarzeń związanych z konfiskatą i cenzurą. Na określenie konsekwencji prawnych, politycznych i etyczno - moralnych też nadejdzie czas.  Proszę czytelników o cierpliwość.

                                                        Jerzy Schroeder

Ciąg dalszy nastąpi…


oceń
5
6

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 23 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  147 313  

O moim forum

Mam nadzieję, że to forum będzie miejscem gdzie wiele osób mających coś do przekazania, zechcą się podzielić z nami czytelnikami. W szczególności zależy mi na społeczności gminy Przodkowo.

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości